Alex Pandian

Sledovat Alex Pandian online

★ 3.6 2013 162 min AkčníKomedie

Alex Pandian (2013) — Akční, Komedie. Sledujte Alex Pandian online na TiviMate v 4K Ultra HD, bez stahování a bez sekání.

Přehrát trailer

O čem je Alex Pandian?

Alex Pandian (Tamil: அலெக்ஸ் பாண்டியன்) is a Tamil action-masala film directed by Suraj that features Karthi and Anushka Shetty in the lead roles, while Santhanam plays a pivotal supporting role. Devi Sri Prasad composed the music. The film will also be dubbed and simultaneously released in Telugu as Bad Boy.

Žánry
Akční, Komedie
Premiéra
2013-01-12
Režie
Suraj
Hodnocení
★ 3.6 / 10

Hlavní obsazení

  • Karthi Alex Pandian
  • Anushka Shetty Radhakrishnan
  • Santhanam Kaalayan
  • Milind Soman Sneha
  • Suman Talwar Sneha
  • Prathap Pothan Sneha

Jak sledovat Alex Pandian na TiviMate

Sledovat Alex Pandian na TiviMate zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Sledujte Alex Pandian ve 4K na TiviMate — prohlédněte si prémiová IPTV služba nebo porovnejte ceník IPTV.

Začněte sledovat Alex Pandian ještě dnes

Nečekejte na datum premiéry — TiviMate už má Alex Pandian a k tomu živou TV, filmy a seriály připravené ke sledování v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads