Generation Wembley

Δείτε το Generation Wembley online

★ 8.8 2023 1 Σεζόν Ντοκυμαντέρ

Generation Wembley (2023) — Ντοκυμαντέρ. Δείτε το Generation Wembley online στο TiviMate σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Περί τίνος είναι το Generation Wembley;

The six-part series outlines the journey to the first treble in the club's history in 2013 and in fact begins in the years before, when the team and the entire club steadily developed through ups and downs. Players, coaches and decision-makers from back then tell how they experienced everything that moved them and what it means to them, even with the distance of a whole decade, to be part of this history and of FC Bayern.

Τελευταίο επεισόδιο

S1 · Επεισόδιο 6 — Generation Wembley · 2023-10-20

After the most painful season in the club's history, the team have to pick themselves up again - and do so in impressive fashion. At the end of a historic campaign, FC Bayern are indeed in the Champions League final again. In London, at the legendary Wembley Stadium, the opponents are Borussia Dortmund, and for the generation led by Lahm and Schweinsteiger, this game is about much more than the trophy.

Είδη
Ντοκυμαντέρ
Πρώτη προβολή
2023-10-20
Βαθμολογία
★ 8.8 / 10

Πώς να δείτε το Generation Wembley στο TiviMate

Το να δείτε το Generation Wembley στο TiviMate παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Generation Wembley σε 4K στο TiviMate — δείτε premium υπηρεσία IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Generation Wembley σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το TiviMate έχει ήδη το Generation Wembley καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads