Mr. India

Mr. India online kijken

★ 6.9 1987 179 min ActieSciencefictionDrama

Mr. India (1987) — Actie, Sciencefiction, Drama. Kijk Mr. India online op TiviMate in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Trailer bekijken

Waar gaat Mr. India over?

A poor but big-hearted man takes orphans into his home. After discovering his scientist father's invisibility device, he rises to the occasion and fights to save his children and all of India from the clutches of a megalomaniac.

Genres
Actie, Sciencefiction, Drama
Uitgebracht
1987-05-25
Regisseur
Shekhar Kapur
Beoordeling
★ 6.9 / 10

Hoofdrolspelers

  • Anil Kapoor Arun Verma / Mr. India
  • Sridevi Seema Sohni
  • Amrish Puri Mogambo
  • Satish Kaushik Calendar
  • Annu Kapoor Mr. Gaitonde - Editor
  • Sharat Saxena Daaga

Hoe Mr. India te kijken op TiviMate

Mr. India kijken op TiviMate kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Mr. India in 4K bij TiviMate — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Mr. India kijken

Wacht niet op de releasedatum — TiviMate heeft Mr. India al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads