Captain Miller

Oglądaj Captain Miller online

★ 6.8 2024 158 min AkcjaWojenny

Captain Miller (2024) — Akcja, Wojenny. Oglądaj Captain Miller online na TiviMate w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

Zobacz zwiastun

O czym jest Captain Miller?

W latach trzydziestych XX wieku, podczas Rajdu Brytyjskiego, Analeesan „Eesa”, były żołnierz armii brytyjsko-indyjskiej zwany kapitanem Millerem, po tym, jak był świadkiem okrucieństwa, wyrusza z misją mającą na celu ochronę ludzi przed Brytyjczykami.

Gatunki
Akcja, Wojenny
Premiera
2024-01-11
Reżyseria
Arun Matheswaran
Ocena
★ 6.8 / 10

Główna obsada

  • Dhanush Analeesan "Easa" / Captain Miller
  • Priyanka Arul Mohan Velmathi
  • Nivedhithaa Sathish Thaenu
  • Elango Kumaravel Kannayya
  • Shiva Rajkumar Sengolan
  • Sundeep Kishan Captain Rafi

Jak oglądać Captain Miller na TiviMate

Oglądanie Captain Miller na TiviMate zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Captain Miller w 4K w TiviMate — poznaj usługa IPTV premium lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Captain Miller już dziś

Nie czekaj na datę premiery — TiviMate ma już Captain Miller, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads