Stardust Telepath

Vezi Stardust Telepath online

★ 6.8 2023 1 Sezoane AnimaţieComedieSF & Fantasy

Stardust Telepath (2023) — Animaţie, Comedie, SF & Fantasy. Vezi Stardust Telepath online pe TiviMate în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Vezi trailerul

Despre ce este Stardust Telepath?

Umika is a sweet yet shy high school girl. She has trouble speaking to others and dreams of having a friend from another planet. But her lonely school life takes a cosmic turn when she meets transfer student Yu, an alien with telepathic powers! The two become close and promise to go to space one day. So, they decide to build a rocket and shoot for the stars, making new friends along the way.

Ultimul episod

S1 · Episod 12 — Stardust Telepath · 2023-12-25

Umika finds herself sick and bedridden. Yu, Haruno, and Matataki decide to pay her a visit, much to the surprise of Umika's sister, Honami.

Genuri
Animaţie, Comedie, SF & Fantasy
Prima difuzare
2023-10-09
Evaluare
★ 6.8 / 10

Distribuția principală

  • Yurie Funato Umika Konohoshi (voice)
  • Seria Fukagawa Yu Akeuchi (voice)
  • Moe Nagamuta Haruno Takaragi (voice)
  • Shiki Aoki Matataki Raimon (voice)
  • Natsumi Takamori Emihara (voice)
  • Hina Youmiya Honami Konohoshi (voice)

Cum să vezi Stardust Telepath pe TiviMate

Vizionarea Stardust Telepath pe TiviMate durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi Stardust Telepath în 4K pe TiviMate — descoperă serviciu IPTV premium sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi Stardust Telepath astăzi

Nu aștepta data lansării — TiviMate are deja Stardust Telepath, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads