Julius Caesar

Гледајте Julius Caesar онлајн

★ 7.1 1953 121 мин ДрамаИсторијски

Julius Caesar (1953) — Драма, Историјски. Гледајте Julius Caesar онлајн на TiviMate у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

Погледајте трејлер

О чему је Julius Caesar?

The growing ambition of Julius Caesar is a source of major concern to his close friend Brutus. Cassius persuades him to participate in his plot to assassinate Caesar but both have sorely underestimated Mark Antony.

Жанрови
Драма, Историјски
Премијера
1953-06-04
Режија
Joseph L. Mankiewicz
Оцена
★ 7.1 / 10

Главне улоге

  • Marlon Brando Mark Antony
  • James Mason Brutus
  • John Gielgud Cassius
  • Louis Calhern Julius Caesar
  • Edmond O'Brien Casca
  • Greer Garson Calpurnia

Како гледати Julius Caesar на TiviMate

Гледање Julius Caesar на TiviMate траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Julius Caesar у 4K на TiviMate — погледајте премијум IPTV услуга или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Julius Caesar данас

Не чекајте датум премијере — TiviMate већ има Julius Caesar, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads