Peter von Kant

Гледајте Peter von Kant онлајн

★ 5.7 2022 85 мин ДрамаЉубавни

Peter von Kant (2022) — Драма, Љубавни. Гледајте Peter von Kant онлајн на TiviMate у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

Погледајте трејлер

О чему је Peter von Kant?

Peter von Kant, a successful, famous director, lives with his assistant Karl, whom he likes to mistreat and humiliate. Through the great actress Sidonie, he meets and falls in love with Amir, a handsome young man of modest means. He offers to share his apartment and help Amir break into the world of cinema. Several months later, Amir becomes a star. But as soon as he acquires fame, he breaks up with Peter, leaving him alone to face himself.

Жанрови
Драма, Љубавни
Премијера
2022-07-06
Режија
François Ozon
Оцена
★ 5.7 / 10

Главне улоге

  • Denis Ménochet Peter von Kant
  • Isabelle Adjani Sidonie
  • Khalil Ben Gharbia Amir
  • Hanna Schygulla Rosemarie
  • Stefan Crepon Karl
  • Aminthe Audiard Gabrielle

Како гледати Peter von Kant на TiviMate

Гледање Peter von Kant на TiviMate траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Peter von Kant у 4K на TiviMate — погледајте премијум IPTV услуга или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Peter von Kant данас

Не чекајте датум премијере — TiviMate већ има Peter von Kant, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads